Tagi: backup

Data: 19 czerwca 2019

Partner: IDG

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Acronis Backup i ransomware protection


19 czerwca 2019 | Dostęp bezpłatny!

Tworzenie kopii zapasowych danych jest często zaniedbywanym przez firmy obowiązkiem. O tym, że jest on niezbędny, najczęściej przekonują się dopiero wtedy, gdy jest już za późno – czyli w sytuacji, gdy oprogramowanie ransomware zaczęło swoje szkodliwe działanie i cenne pliki zostały zablokowane. Jeśli istnieje ich kopia zapasowa, nie jest to problemem. Jednak gdy jej nie ma – sytuacja robi się poważna i albo zapłaci się wymagany przez hakera okup, albo zostaną one utracone na zawsze. Można ewentualnie zatrudnić specjalistę, który spróbuje odblokować zaszyfrowane pliki, jednak jest to spory koszt.

Oglądaj szkolenie

Data: 27 marca 2018

Partner: Acronis

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Ransomware Protection i Backup - Lokalnie czy w chmurze?


27 marca 2018 | Dostęp bezpłatny!

Eksperci ze świata IT coraz częściej mówią o zagrożeniach, jakie niosą ze sobą ataki typu ransomware. Szacują, że w 2019 roku, straty spowodowane przez tego typu incydenty sięgną 11,5 miliarda USD. Zapraszamy na eSeminarium podczas którego opowiemy jak skutecznie uchronić swoją firmę przed groźbą utraty danych z wykorzystaniem jednego, kompletnego narzędzia.

Oglądaj szkolenie

Data: 25 lipca 2017

Partner: Qnap

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Backup danych jako skuteczny sposób ochrony przed ransomware


25 lipca 2017 | Dostęp bezpłatny!

Bardzo często dowiadujemy się o nowych wersjach wirusów szyfrujących dane oraz żądających od użytkowników okupu za odszyfrowanie. W chwili obecnej jedyną skuteczną metodą na zabezpieczenie swoich danych przed zaszyfrowaniem jest poprawnie zrobiony backup.

Podczas eseminarium zostanie przedstawione live demo z wykorzystaniem ransomware WannaCry oraz funkcjonalności rozwiązań QNAP jaką jest snapshot. Funkcjonalność ta umożliwia w prosty sposób odzyskanie zaszyfrowanych danych bez płacenia okupu.

Zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 26 kwietnia 2017

Partner: Acronis

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Hybrydowe zabezpieczanie danych w dowolnym środowisku


26 kwietnia 2017 | Dostęp bezpłatny!

Redakcja Computerworld Polska wraz z firmą Acronis zaprasza na eSeminarium poświęcone hybrydowemu zabezpieczaniu danych z wykorzystaniem narzędzia Acronis Backup 12. Transmisję „na żywo” rozpoczniemy już 26 kwietnia o godzinie 10:00.

Oglądaj szkolenie

Data: 01 grudnia 2015

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Rozwiązanie Disaster Recovery w formie usługi


01 grudnia 2015 | Dostęp bezpłatny!

W trakcie seminarium zostaną zaprezentowane wybrane elementy oferty usługowej IBM zapewniające szybkie odtworzenie krytycznych aplikacji i danych biznesowych w sytuacji katastrofy: Cloud Virtualised Server Recovery oraz Cloud Managed Backup.

Oglądaj szkolenie

Data: 08 września 2015

Partner: Infonet Projekt

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Droga do bezpieczeństwa danych. Przystanek Backup Appliance.


08 września 2015 | Dostęp bezpłatny!

Redakcja Computerworld Polska wraz z firmą Infonet Projekt zaprasza na eSeminarium poświęcone rozwiązaniom do kompleksowego zabezpieczenia i archiwizacja danych oraz korzyściom wynikającym z wdrożenia systemu w formie Backup Appliance.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 19 marca 2015

Partner: Vision Solutions

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Wysoka dostępność i odzyskiwanie po awarii w niejednorodnych środowiskach serwerów fizycznych i wirtualnych


19 marca 2015 | Dostęp bezpłatny!

Firmowane przez Vision Solutions rozwiązania w dziedzinie wysokiej dostępności (High Availability, w skrócie: HA) i poawaryjnego przywracania danych i procesów (Disaster Recovery, DR) od ponad dwóch dekad cieszą się zasłużonym zaufaniem. Nic dziwnego — należały do jednych z pierwszych produktów tego typu na świecie. Współcześnie oferowane przez tę firmę narzędzia HA/DR wyróżnia skalowalność i możliwość zastosowania w najtrudniejszych przypadkach, na dowolnej platformie i w absolutnie każdej kombinacji serwerów fizycznych, wirtualnych i działających w chmurze.

Zapraszamy do udziału w konferencji online, podczas której poruszymy następujące zagadnienia:

- Elastyczność procesów mobilnych w kontekście ochrony serwerów Windows i Linux w środowiskach...

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Strona 1 z 2 1 2