Tagi: SDN

Data: 19 grudnia 2018

Partner: Atende

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Dostęp do sieci definiowany programowo - Cisco SDA w praktyce


19 grudnia 2018 | Dostęp bezpłatny!

Zapraszamy do obejrzenia wykładu nt. pierwszego w Polsce wdrożenia Cisco SDA, stanowiącego kluczowy element portfolio Cisco Digital Network Architecture (Cisco DNA). Szkolenie prowadzone jest przez Roberta Ślaskiego, Głównego Konsultanta ds. Sieci w Atende S.A.

Oglądaj szkolenie

Data: 30 lipca 2014

Partner: IDG Poland

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Nowoczesne Systemy ERP


30 lipca 2014 | Dostęp bezpłatny!

Rozwiązania z dziedzin ERP to w zasadzie niezależnie od branży kluczowe elementy sprawnej organizacji we współczesnym przedsiębiorstwie.

Właściwie dobrane rozwiązania Business Intelligence to nie tylko zasadniczy wzrost wydajności pracy firmowej kadry, ale także lepszy kontakt z klientem, pełniejsza analiza jego zachowania, skuteczniejsze wdrażanie nowych produktów czy prawidłowa interpretacja gromadzonych danych.

Jak skutecznie zadbać o informatyczny kręgosłup firmy? Czego potrzeba do skutecznego zarządzania firmą? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas e-debaty poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom ERP.

Oglądaj szkolenie

Data: 09 lipca 2014

Partner: IDG Poland

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Software Defined Network


09 lipca 2014 | Dostęp bezpłatny!

Podstawową zaletą technologii SDN jest to, że w opartych na niej sieciach pojawia się warstwa abstrakcji, dzięki której administrator może nie tylko monitorować pracę wszystkich sieciowych węzłów i komponentów, ale testować je oraz szybko wprowadzać nowe funkcjonalności, co w przypadku standardowych sieci wymaga wiele wysiłku i czasu. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że kluczem do sukcesu technologii SDN jest możliwość abstrakcji całego środowiska sieciowego oraz wirtualizowania jego zasobów.

W trakcie debaty postaramy się odpowiedzieć na pytania:

W jaki sposób usprawnić dostarczanie usług IT w połączeniu z wirtualizacją?

Jak przyspieszyć proces tworzenia środowiska testowego?

Jak kontrolować...

Oglądaj szkolenie