Tagi: IBM

Data: 22 września 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Migracja z rozwiązań x86 na platformę POWER


22 września 2014 | Dostęp bezpłatny!

Organizacje gromadzą wiele danych wiedząc, że to za ich sprawą mogą rozwijać swoją działalność. IT odpowiedzialne jest za przekształcanie tych danych w wartościowe informacje. Niestety z czasem zaczyna brakować miejsca na nowe systemy, a rachunki za energię wzrastają. Infrastruktura, z której organizacje korzystają, szybko traci na efektywności i nie nadąża za potrzebami biznesu.

To błędne koło można przerwać. Jednak w tym celu potrzeba rozwiązań sprawdzonych i dostarczających korzyści ekonomicznych, aby biznes uwierzył w wartości jakie niesie za sobą przetwarzanie w chmurze, możliwość korzystania z otwartych technologii (open source) oraz kreatywności grup skupionych wokół nich.

Oglądaj szkolenie

Data: 19 września 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak łatwo ukraść twoje pieniądze?


19 września 2014 | Dostęp bezpłatny!

IBM Polska wraz z redakcją Computerworld zapraszają na bezpłatne internetowe szkolenie pt. „Jak łatwo ukraść twoje pieniądze? - dlaczego antywirusy zawodzą w walce ze złośliwym oprogramowaniem?” W trakcie spotkania prelegenci poruszą kilka niezwykle ważnych zagadnień z punktu widzenia bezpieczeństwa zarówno z punktu widzenia użytkownika końcowego jak i całego ekosystemu korporacyjnego.

W programie między innymi:

1. Dlaczego antywirusy są nieefektywne w walce z fraudsterami

2. Jak wygląda atak phishingowy na dane klientów

3. Jak wykrada się pieniądze z konta, techniki, narzędzia przykłady z życia

4. Jak się zabezpieczać prywatnie

5. Jak się zabezpieczać jako korporacja

Oglądaj szkolenie

Data: 26 sierpnia 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Urządzenia mobilne w infrastrukturze przedsiębiorstwa


26 sierpnia 2014 | Dostęp bezpłatny!

Urządzenia mobilne zredefiniowały sposób komunikacji i wymiany informacji we wszystkich aspektach naszego życia. Nieodwracalnie zmieniły sposób, w jaki spędzamy czas, robimy zakupy, podróżujemy, komunikujemy się ze znajomymi, czy pracujemy.

Podczas eSeminarium przybliżymy Państwu technologie, rozwiązania i możliwości, jakie niosą ze sobą urządzenia mobilne w firmie. Przedstawimy korzyści dla biznesu i zwrócimy uwagę na nowe wyzwania dla działów IT.

Zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 21 sierpnia 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Sposób na efektywną i bezpieczną aktualizację środowiska integracyjnego w technologii Websphere Message Broker


21 sierpnia 2014 | Dostęp bezpłatny!

Środowisko integracyjne to składnik prawie każdego przedsiębiorstwa - środowisko takie jest swego rodzaju siecią oplatającą wszystkie systemy informatyczne.

Od kondycji tego środowiska zależy jakość realizacji kluczowych procesów firmy. Dlatego tak ważną sprawą jest jego bieżąca pielęgnacja i aktualizacja - w szczególności wykonywanie okresowych upgreade'ów do kolejnych, dużych wersji dostępnych bezpłatnie w ramach maintenance'u.  

Serdecznie zapraszamy na e-Seminarium, na którym dowiedzą się Państwo jak przeprowadzić efektywną i bezpieczną aktualizację środowiska integracyjnego.

Oglądaj szkolenie

Data: 25 czerwca 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Przyszłość oferty IBM x86 w związku z przejściem do Lenovo oraz krótki przegląd nowości produktowych.


25 czerwca 2014 | Dostęp bezpłatny!

Zapraszamy do obejrzenia e-seminarium, podczas którego rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z przejściem linii x86 z IBM do Lenovo oraz opowiemy o nowościach serwerowych, które miały swoją premierę w ostatnim czasie.

Serdecznie zapraszamy! 

Oglądaj szkolenie

Data: 23 czerwca 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Pamięci masowe IBM do najcięższych zastosowań. Nowości w klasie High End.


23 czerwca 2014 | Dostęp bezpłatny!

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną nowości w zakresie technologii High-End, które pomogą sprostać Twoim obecnym jak i przyszłym oczekiwaniom, dzięki czemu przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu, jednocześnie znacząco obniżając bieżące koszty.

Serdecznie zapraszamy! 

Oglądaj szkolenie

Data: 18 czerwca 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Inteligentne pamięci masowe


18 czerwca 2014 | Dostęp bezpłatny!

Obniżenie kosztów czy nowe projekty - czyli jak połączyć ogień z wodą za pomocą inteligentnych pamięci masowych IBM.

Nowe trendy takie jak aplikacje mobilne, czy też zaawansowana analiza danych generują ogromne ilości danych. Jak radzić sobie z postępującym przyrostem informacji? Czy nowe technologie takie jak IBM Flash, czy  IBM Micro Latency, pomogą uporać się z wymaganiami biznesu? Czy wirtualizacja pamięci masowych wystarczy aby zwiększyć efektywność i obniżyć koszty? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi podczas naszego e-Seminarium.

Serdecznie zapraszamy! 

Oglądaj szkolenie

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5