Tagi: HPE

Data: 12 stycznia 2021

Partner: HPE, SUSE, SAP

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Skalowalne rozwiązania dla systemów SAP


12 stycznia 2021 | Dostęp bezpłatny!

Zapraszamy na webinar poświęcony połączeniu trzech niezawodnych technologii jakimi są HPE GreenLake, SUSE i SAP. Podczas webinaru zostana przedstawione korzyści, case study i kalkulacje w modelu subskrypcji infrastruktury HPE GreenLake dla środowiska systemowego SAP pracującego na systemach SUSE. Jeśli jesteś zainteresowany optymalizacja kosztową infrastruktury i budowaniem skalowalnych rozwiązań dla systemów SAP to ten webinar jest dla Ciebie. Zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 22 października 2020

Partner: Arrow

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

HPE GreenLake bez tajemnic


22 października 2020 | Dostęp bezpłatny!

Cyfryzujące się przedsiębiorstwo musi posiadać łatwe w zarządzaniu, elastyczne, skalowalne i dostępne środowisko IT, by sprostać rosnącej konkurencji rynkowej. Dziś taką przewagę może zapewnić nie tylko cloud computing.

Zapraszamy Państwa na wydarzenie, dzięki któremu poznają Państwo usługę HPE Green Lake i dowiedzą się, w jaki sposób przenieść optymalne doświadczenie chmury publicznej do własnej serwerowni.

Oglądaj szkolenie

Data: 09 kwietnia 2020

Partner: Hewlett Packard Enterprise, Veeam

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Solidny Backup i błyskawiczne odtwarzanie danych po awarii - synergia rozwiązań od HPE i Veeam


09 kwietnia 2020 | Dostęp bezpłatny!

Zapraszamy do uczestnictwa w webinarium poświęconym rozwiązaniom wiodących dostawców technologicznych. Eksperci HPE oraz Veeam opowiedzą, dlaczego rozwiązania do backupu danych powstałe w wyniku synergii tych producentów mogą efektywnie wspierać politykę zarządzania danymi w organizacji.

Oglądaj szkolenie