Tagi: ERP

Data: 03 listopada 2016

Partner: Macrologic

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa: jak dobrać i skutecznie wdrożyć optymalne rozwiązanie ERP?


03 listopada 2016 | Dostęp bezpłatny!

Procesy biznesowe ulegają coraz dalej posuniętej digitalizacji. Cyfrowa transformacja sprawia, że rola systemów ERP rośnie. Celem poświęconego tym rozwiązaniom webinarium Computerworld i Macrologic jest pokazanie dostępnych możliwości zwiększenia wydajności organizacji oraz przygotowanie firmy na zmiany zachodzące w otoczeniu rynkowym.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 15 września 2016

Partner: IFS

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

IFS Enterprise Operational Intelligence – analityka operacyjna w ofercie IFS


15 września 2016 | Dostęp bezpłatny!

Zintegrowany system ERP jest kopalnią wiedzy o stanie firmy, wydajności realizowanych procesów i pojawiających się ryzykach. Co zrobić, aby ta kopalnia była efektywnie eksploatowana? Jak przenieść cele i zamierzenia właścicieli oraz menedżerów najwyższego szczebla na działalność operacyjną? Firma IFS wprowadziła do swojej oferty nowe narzędzie IFS Enterprise Operational Intelligence (EOI) – platformę, która łączy strategię właścicielską z codziennym życiem firmy, pozwalając menedżerom na czytelny wgląd w aktualną sytuację na poziomie biznesowym oraz na szybką reakcję w odpowiedzi na jasno wskazane obszary ryzyka.

Więcej na temat IFS EOI dowiedzą się Państwo w trakcie naszego webinarium, na którym postaramy się również uporządkować w szerszym...

Oglądaj szkolenie

Data: 12 czerwca 2015

Partner: IFS

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

IFS Applications 9 – innowacje w najnowszej wersji systemu ERP firmy IFS


12 czerwca 2015 | Dostęp bezpłatny!

IFS Applications to zintegrowany system zarządzania, dedykowany dla firm produkcyjnych (ERP), projektowych (PBS) oraz zarządzających majątkiem (EAM). Rozwiązanie jest w pełni skalowalne od kilkudziesięciu do wielu tysięcy użytkowników. System IFS Applications jest rokrocznie wysoko oceniany przez analityków rynku, w tym firmę Gartner, plasując się w obszarze liderów zintegrowanych rozwiązań informatycznych.

Serdecznie zapraszamy na webinarium ukazujące możliwości systemu IFS Applications.

Oglądaj szkolenie

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 26 maja 2015

Partner: Microsoft

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Dev&Test - rozwijaj i testuj własne środowiska IT


26 maja 2015 | Dostęp bezpłatny!

Bardzo często skupiamy się na tworzeniu nowych aplikacji zapominając o tym jak ważny jest rozwój aktualnych usług i aplikacji organizacji. Zapraszamy Państwa na seminarium na którym zaprezentujemy jak efektywnie i wygodnie tworzyć środowiska dev&test z wykorzystaniem chmury publicznej.

Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Strona 2 z 2 1 2