Tagi: Bezpieczeństwo

Data: 22 marca 2017

Partner: Genesys

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak zapewnić sukces projektu wdrożenia contact center w chmurze


22 marca 2017 | Dostęp bezpłatny!

Świat komunikacji zmienia się w zawrotnym tempie. Każdego roku pojawiają się nowe technologie i aplikacje do zarządzania kontaktem z klientami, a tradycyjne systemy contact center nie są w stanie podtrzymywać takiego tempa rozwoju. Chcesz pozostać na czele wyścigu? Chmura to rozwiązanie, którego szukasz.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Oglądaj szkolenie

Data: 02 marca 2017

Partner: T-Mobile Polska S. A.

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Zagrożenia z Internetu dotykające infrastrukturę firmy


02 marca 2017 | Dostęp bezpłatny!

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez istnienia w Internecie – posiadanie strony web, lub e-usług jest rzeczą powszednią. Takie zasoby są częstym celem ataków przestępców internetowych. Firmy często nie zdają sobie sprawy z powagi problemu oraz zagrożeń, na jakie mogą być narażone.

Zachęcamy do oglądania webinarium. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Oglądaj szkolenie

Data: 27 września 2016

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Kilka słów o GDPR: ochrona danych osobowych - jak przygotować firmę na nadejście nowych przepisów


27 września 2016 | Dostęp bezpłatny!

W czasie eSeminarium powiemy jak nowe technologie mogą pomóc firmom dostosować się do nowej ustawy oraz uzyskać kompletną zgodność z przepisami. W trakcie prezentacji, do dyspozycji uczestników oddany zostanie interaktywny czat, na którym nasi eksperci na żywo odpowiadać będą na pojawiające się pytania.

Zapraszamy do oglądania!

Oglądaj szkolenie

Data: 25 sierpnia 2016

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Wspomaganie analityki bezpieczeństwa w firmie


25 sierpnia 2016 | Dostęp bezpłatny!

Badania IBM i Instytutu Ponemon jasno pokazują, z jakimi wyzwaniami (oprócz cybeprzestępczości) muszą się zmierzyć działy bezpieczeństwa w firmach i organizacjach.

Weź udział w godzinnym e-Seminarium, na którym ekspert z IBM Polska zaprezentuje możliwości narzędzia będące połączeniem IBM Watson, bazy X-Force oraz aplikacji Qradar.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 08 lipca 2016

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak usprawnić pracę twojej organizacji z IBM BOX


08 lipca 2016 | Dostęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy na demo, w trakcie którego pokażemy na praktycznych przykładach jak usprawnić pracę zespołów przy użyciu usługi IBM BOX.

Box to chmurowa platforma, która umożliwia bezpieczne przechowywanie zarządzanie i dzielenie się plikami przedsiębiorstwa. Zapewnia przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz umożliwia pełną adminstrację.

Oglądaj szkolenie

Data: 23 marca 2016

Partner: Trend Micro

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Automatyzacja procesów bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony Centrów Danych nowej generacji


23 marca 2016 | Dostęp bezpłatny!

Dynamicznie zmieniające się środowisko centrów danych nowej generacji narzuca wiele wymagań biznesowych, w związku z czym kluczową kwestią jest szybkość reagowania na zmiany. Powołanie do życia dziesiątek maszyn wirtualnych trwa niewiele więcej niż napisanie tego tekstu, ale  co z bezpieczeństwem? Czy równie łatwo można zaimplementować politykę bezpieczeństwa dla tych maszyn? Co z konfiguracją firewall, patchowaniem i aktualizacjami? Jak w sposób spójny i centralny zarządzać bezpieczeństwem data center? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają Państwo podczas webinarium 23 marca 2016 r. Na spotkaniu zaprezentuję również rozwiązania Trend Micro Deep Security.

Oglądaj szkolenie

Data: 22 marca 2016

Partner: Intel

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak wygrać walkę z zaawansowanymi zagrożeniami?


22 marca 2016 | Dostęp bezpłatny!

Redakcja Computerworld wraz z Intel Security serdecznie zaprasza na eSeminarium "Jak wygrać walkę z zaawansowanymi zagrożeniami?".

Celem prezentacji będzie przekazanie nowej strategii bezpieczeństwa firmy Intel Security oraz przekazanie jak nasze produkty mogą pomóc naszym Klientom skuteczniej chronić się przez dzisiejszymi zagrożeniami.

Zapraszamy do rejestracji!

Oglądaj szkolenie

Strona 7 z 10 1 ... 6 7 8 9 10