Jak skutecznie wykrywać i reagować na zagrożenia na punktach końcowych?

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Stinet Sp. z .o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


7 mocnych stron rozwiązania nowej generacji

Zagrożenia obserwowane w sieciach informatycznych są coraz bardziej zaawansowane, co z kolei wymaga od firm i instytucji stałego dostosowywania swoich mechanizmów ochronnych. Dlatego powstało narzędzie nowej generacji – Endpoint Detection and Response (EDR) ułatwiające pracę analitykom SOC. Bazuje na systemie eksperckim (sztuczna inteligencja) i analizując wiele informacji z całego środowiska podpowiada operatorowi na co w pierwszej kolejności zwrócić uwagę, oraz które stacje czy procesy wykazują nietypowe zachowanie. 

Jak działa oraz jakie są wymierne korzyści z posiadania narzędzia nowej generacji, jakim jest EDR dowiesz się podczas praktycznych warsztatów, na których pokażemy 7 funkcjonalności i opowiemy:

  • W jaki sposób sygnalizować zagrożenia bezplikowe.
  • Jak przyspieszyć reakcję zespołu SOC.
  • Jak można przyspieszyć pracę analityków incydentów.
  • W jaki sposób ułatwić pracę zespołów SOC.
  • Jak wykrywać anomalie?
  • Jak wykonywać zapytania i uzyskiwać dane w czasie rzeczywistym z chronionych komputerów (Threat hunting w czasie rzeczywistym).
  • Jak otrzymać dostęp do danych historycznych.

 Serdecznie zapraszamy.