Najnowsze smartfony bez tajemnic

Co to jest warsztat online?

Warsztat online to po prostu warsztat prowadzony przez internet.

Transmitujemy go na żywo z profesjonalnie wyposażonego studia. Kamery, miksery dźwięku, mikrofony i specjalne lampy – to wszystko sprawia, że siedząc przed ekranem komputera czujesz się tak jak w pierwszym rzędzie sali wykładowej.

W trakcie warsztatu, w naszym studio znajduje się kilka kluczowych osób:

  • Prelegenci - to oni prowadzą szkolenie. Mają najtrudniej bo nie widzą swoich słuchaczy. Wiedzą za to, że kilkaset osób ma ich na oku przez cały czas trwania szkolenia
  • Moderator - kontaktuje się z uczestnikami webinarium (za pomocą internetowego czata). Zbiera pytania i zadaje je prowadzącemu
  • Realizator - dba o to, żeby na ekranie Twojego komputera wyświetlało się to co akurat najważniejsze. Slajd prezentacji, pulpit komputera czy strona www? Realizator cały czas czuwa!
  • Operator dźwięku - odpowiada za jakość dźwięku w trakcie całego szkolenia

Warsztaty online to ogromna szansa na udział w ciekawych wydarzeniach bez konieczności fatygowania się w określone, często bardzo oddalone miejsce. Nie tracisz czasu na dojazdy, a jeśli warsztat podzielony jest na kilka dni, nie ponosisz kosztów zakwaterowania.

Wielu potencjalnych Klientów nie wierzy w jakość transmisji. Przecież w trakcie rozmów przez Skype obraz się zacina a dźwięk urywa. W przypadku naszych warsztatów kłopoty z transmisją ma mniej niż 1% uczestników. Dźwięk i obraz są tak samo dobre jak w telewizji. Dzieje się tak ponieważ działamy na specjalnych, bardzo wydajnych i mało obciążonych łączach.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.