Najnowsze smartfony bez tajemnic

Pytania i odpowiedzi


Co to jest warsztat online?

To internetowa wersja warsztatu. Nie siedzisz w sali wykładowej tylko przed ekranem swojego komputera. Widzisz tylko prelegentów. Możesz zadawać pytania w formie tekstowej, moderatorzy (eksperci branży telekomunikacyjnej) postarają się odpowiadać na nie na bieżąco. Wybrane, ważne kwestie poruszane przez uczestników zostawimy natomiast na końcową sesję pytań i odpowiedzi z udziałem wszystkich prelegentów.

Czy potrzebuję kamery?

Nie. Nasze warsztaty realizujemy w układzie, w ramach którego widzisz wyłącznie prowadzącego równocześnie pozostając niezauważalnym. Stroje biznesowe nie są zatem wymagane ;-)

Czy to działa tak jak Skype?

Nie, działa znacznie lepiej! Korzystając ze Skype'a dwie osoby łączą się z sobą bezpośrednio (tzw. peer-to-peer). Słaba jakość takiego połączenia jest wynikiem kilku czynników, które w naszym przypadku nie istnieją. Transmitujemy obraz z wysokiej jakości kamer, wykorzystując bardzo wydajne łącza. 99% naszych użytkowników ogląda warsztaty w jakości zbliżonej do transmisji telewizyjnej. Pozostały 1% odbiorców może mieć nieznacznie gorszą jakość.

Czy warsztat poprzez internet jest gorszy od standardowego?

To pomysłowe i wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas i pieniądze. W obecnym kształcie, w trakcie warsztatu kontakt z innymi uczestnikami odbywa sie wyłącznie przez umieszczone pod trasmisją okno czatu. Nie da się przez to zadawać pytań prowadzącemu w trakcie samej prezentacji (służy do tego osobna runda pytań i odpowiedzi). Dla jednych to wada, dla innych zaleta.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.