Cisco Umbrella i Cisco Duo – nowoczesna ochrona w sieci

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Ingram Micro Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Serdecznie zapraszamy Państwa na eSeminarium, podczas krórego zostaną zaprezentowane dwa innowacyjne rozwiązania, których celem jest ochrona sieci oraz uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Rozwiązania te to Cisco Umbrella oraz Cisco Duo. Na czym polegają?

O tym właśnie można dowiedzieć się z e-Seminarium, które zaplanowano na 18 marca 2020 r. Ekspert z firmy Ingram Micro opowie o nowatorskich metodach, jakie wprowadzono  w celu ochrony sieci oraz bezpieczeństwa aplikacji chmurowych. Działanie Cisco Umbrella opiera się na analizie ruchu DNS – jeśli wpisany adres domeny ma kiepską reputację, połączenie zostaje zablokowane, eliminując ryzyko zagrożenia. Wdrożenie tego rozwiązania jest bardzo proste - odbywa się w zaledwie trzech krokach i zajmuje zaledwie kwadrans. Umbrella oferuje szereg możliwości w zakresie konfiguracji i zarządzania politykami bezpieczeństwa.

Cisco Duo to mechanizm przeznaczony do bezpiecznego logowania w aplikacjach chmurowych. Ma on na celu potwierdzenie tożsamości użytkownika przy jednoczesnym ułatwieniu mu życia. Jedno kliknięcie w powiadomienie push wysłane na smartfon wystarczy, aby zalogować się przy użyciu uwierzytelniania wieloskładnikowego. Eliminuje to konieczność przepisywania kodów SMS czy kodów jednorazowych z aplikacji uwierzytelniających. Duo współpracuje z popularnymi rozwiązaniami i aplikacjami chmurowymi.

Zarówno Umbrella, jak i Duo to najnowsze rozwiązania Cisco dedykowane biznesowi – mają na celu ułatwić pracę, a zarazem zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa. Jak Twoja firma może na tym skorzystać? Podczas eSeminarium możesz zadać to oraz dziesiątki innych pytań prelegentowi, dlatego warto wziąć w nim udział.

Zapisz się już dzisiaj!