Najlepsze standardy wydajności na 2021

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Arrow ECS Sp. z o.o. oraz firma Signati sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Bezpieczne przechowywanie danych, przyspieszenie działania aplikacji i jednoczesna optymalizacja budżetu IT to dla wielu organizacji poważne wyzwanie.

Odpowiednie rozwiązania storage’owe nie tyko zapewniają bezpieczeństwo, ale także przyspieszają nawet kilkadziesiąt razy działanie aplikacji. W jaki sposób podejść do planowania infrastruktury, która pomoże w budowaniu przewagi biznesowej firmy, dostarczy narzędzi pomagających w szybkim podejmowaniu decyzji, zwiększy efektywność operacyjną i obniży koszty? Przykładem może być hiperkonwergentne rozwiązanie NetApp HCI, które łączy funkcje pamięci masowej, przetwarzania danych i wirtualizacji zasobów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnym spotkaniu technologicznym, podczas którego zaprezentujemy rozwiązania NetApp Flash, hiperkonwergentne rozwiązanie NetApp HCI oraz nowinki z zakresu rozwiązań chmurowych.