SAP na platformie IBM - powrót do wydajności i niezawodności bez tajemnic.

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Nie jest tajemnicą, iż to samo oprogramowanie może działać lepiej lub gorzej w zależności od platformy sprzętowej na jakiej jest uruchomione.

Co zrobić aby wybrać optymalną infrastrukturę i jakie wymagania postawić aby najlepiej dopasować SAP HANA do istniejących potrzeb i możliwości?

Podczas webinarium chcemy zaprezentować Państwu uniklane cechy produktów IBM, które były zaprojektowane z myślą o rozwiązaniu HANA jak i innych aplikacjach SAP. Ponadto omówimy otwartą platformę Linux on POWER oraz macierze typu flash.

Środowisko SAP HANA pozwala uzyskać doskonałe przyspieszenie procesu obslugi danych, nie można jednak zapominać o infrastrukturze sprzętowej, która jest integralną czescią tego rozwiązania. Zaawansowana pamięc masowa klasy korporacyjnej IBM Flash System pozwala na osiągnięcie czasów odpowiedzi dzięki, którym system SAP HANA w pełni może wykorzystać swoje możliwości.

Spędzone z nami kilkadziesiat minut pozwoli przybliżyć zagadnienia związane z wydajnością, niezawodnością jak i elastycznością, bardzo pożądaną w ostatnich latach wobec sprzętu IT.


Serdecznie zapraszamy!