HPE GreenLake bez tajemnic

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Arrow ECS Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Cyfryzujące się przedsiębiorstwo musi posiadać łatwe w zarządzaniu, elastyczne, skalowalne i dostępne środowisko IT, by sprostać rosnącej konkurencji rynkowej. Dziś taką przewagę może zapewnić nie tylko cloud computing.

Zapraszamy Państwa na wydarzenie, dzięki któremu poznają Państwo usługę HPE Green Lake i dowiedzą się, w jaki sposób przenieść optymalne doświadczenie chmury publicznej do własnej serwerowni.

Usługa HPE Greenlake zapewnia organizacjom nie tylko korzystanie ze wszystkich atrybutów chmury w tradycyjnym środowisku IT, ale też uzyskanie pełnej kontroli nad kosztami mocy obliczeniowej.

HPE Greenlake:

  • obejmuje kompleksową obsługę środowiska IT,
  • minimalizuje ryzyka związane z niedoszacowaniem lub przewymiarowaniem zapotrzebowania na moc obliczeniową,
  • umożliwia wprowadzanie nowych technologii i rozbudowę środowiska w okresie obowiązywania umowy,
  • zapewnia pełną kontrolę nad wrażliwymi i strategicznymi danymi.