Skalowalne rozwiązania dla systemów SAP

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o., firma SUSE POLSKA Sp. z o.o. oraz firma SE16N Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologi w wybranych sektorach, udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Dobranie optymalnego modelu korzystania z IT to ważny czynnik sukcesu. IT as a Service dobrze sprawdza się w nieprzewidywalnych czasach, pozwala na szybką odpowiedź na nieoczekiwane wyzwania i elastyczność kosztową. W jaki sposób nowatorsko podejść do kosztów infrastruktury i jednocześnie znaleźć dodatkowe korzyści technologiczne i biznesowe? Warto przyjrzeć się najnowszym propozycjom rynkowych liderów - zapraszamy na e-seminarium poświęcone połączeniu technologii HPE GreenLake z rozwiązaniami SUSE i SAP. Podczas spotkania:

    • pokażemy najważniejsze korzyści związane z modelem IT as a Service;
    • zaprezentujemy case study – sukces technologiczny i biznesowy dzięki połączeniu modelu dostarczania infrastruktury HPE GreenLake ze środowiskiem systemowym SAP, pracującym na platformie SUSE Linux;
    • pokażemy konkretną symulację kosztową.

Jeśli jesteś zainteresowany optymalizacją kosztową infrastruktury i budowaniem skalowalnych rozwiązań dla systemów SAP to koniecznie zarejestruj się na webinar.

Zapraszamy!