Wirtualizacja desktopów bez obaw! Zoptymalizuj środowisko stacji roboczych za pomocą sprawdzonych rozwiązań EMC i VMware

Zagadnienia

VDI, czyli "wirtualna infrastruktura desktopów" pozwala Klientom na wykorzystanie wirtualizacji w celu usprawnienia zarządzania środowiskiem stacji roboczych, zagwarantowania większego bezpieczeństwa przetwarzanych danych i udostępnienia użytkownikom pulpitu roboczego, jako usługi dostępnej niemal z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie, z dowolnego urządzenia. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że optymalne zbudowanie takiego środowiska wymaga wiedzy eksperckiej i zastosowania odpowiednich technologii ze względu na efekt skali związany z konsolidacją bardzo dużej liczby maszyn wirtualnych.

W wysoce skonsolidowanym środowisku VDI, gdzie mamy do czynienia często z kilkuset, bądź kilku tysiącami maszyn wirtualnych, optymalizacja przechowywania danych odgrywa kluczową rolę. Firmy EMC i VMware oferują szereg wspólnych rozwiązań, pozwalających na zaimplementowanie VDI w sposób optymalny pod względem wydajności oraz kosztów.

Celem prezentacji jest przedstawienie korzyści które można uzyskać poprzez wirtualizację stacji roboczych, wyzwań związanych z projektowaniem środowisk VDI oraz najlepszych praktyk EMC i VMware w tym zakresie. Zaprezentowane zostaną również gotowe i sprawdzone rozwiązania VDI, które w szybki i łatwy sposób mogą być wdrożone w Państwa organizacji.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.