Jak przetwarzać w czasie rzeczywistym i czerpać z tego korzyści biznesowe?

Edge computing w polskiej praktyce.

08 czerwca 2021 | g. 10:00

Jak przetwarzać w czasie rzeczywistym i czerpać z tego korzyści biznesowe? Edge computing w polskiej praktyce.

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Equinix Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Wraz ze wzrostem wykorzystania sensorów, rośnie zapotrzebowanie na szybkie przetwarzanie danych z tychże sensorów płynących. Dzięki przetwarzaniu brzegowemu (Edge computing) organizacje mogą przenieść miejsce przetwarzania danych jak najbliżej źródła ich powstawania, co w przypadku analizy danych IoT i czasu dostarczenia wyników ma ogromne znaczenie.

Edge computing to przyszłość, to na brzegu sieci będzie powstawać najwięcej danych. Przewagę będą zdobywać te przedsiębiorstwa, które nie tylko wykorzystają zalety Edge computing, ale będą też potrafiły odpowiednio włączyć technologię w szeroki ekosystem. Dziś już wiemy, że cloud computing to nie wszystko, że przyszłością jest środowisko wielochmurowe i hybrydowe, dające możliwość realizowania procesów w wielu miejscach, na wielu zasobach.

Jak więc wykorzystać drzemiący w technologii potencjał, by łączyć światy, środowiska, tak, by pracowały skutecznie na nasz biznes?
Odpowiedzi znajdziecie w nadchodzącym e-seminarium.