Jak utrzymać gotowość do odtworzenia i zapewnić ciągłość działania w modelu multi-cloud?

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Commvault Systems (Poland) Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


We współczesnym środowisku złożonych systemów informatycznych opartych zarówno o model on-premise jak i szeroko pojęte rozwiązania chmurowe typu cloud/multi-cloud coraz trudniej jest utrzymać gotowość do odtworzenia. Potwierdzają to badania, w których 49% kierowników działów IT informuje, że RTO / RPO to dla nich największe wyzwanie.

    • Jak sobie z tym wyzwaniem poradzić?
    • Jak ochronić i ustrzec się przed utratą danych rozproszonych na lokalnych maszynach wirtualnych, w chmurach  (prywatnych, publicznych, hybrydowych), aplikacjach, w różnych lokalizacjach, na różnych nośnikach, u różnorodnych użytkowników, w wielu miejscach?
    • Jak zapewnić wydajność, skalowalność i bezpieczeństwo przy ograniczonych budżetach?
    • Jak przechowywać dane długookresowo w archiwach nie ponosząc dodatkowych kosztów obciążenia aplikacji i systemów?

Na te i inne pytania odpowie Ania Rydel - eskpert w zakresie bezpieczenstwa danych z firmy Commvault - już 28 kwietnia o godzinie 10:00 na bezpłatnym eSeminarium. Zapraszamy!