Zapraszamy na webinarium:

Jak skutecznie budować ekosystem cyberbezpieczeństwa?

13 czerwca 2022 | godz. 10:00

Jak skutecznie budować ekosystem cyberbezpieczeństwa?

Okres pandemii oraz działania zbrojne tuż za naszą granicą dobitnie pokazały, jak ważne dziś jest cyberbezpieczeństwo. Nasilające się z roku na rok ataki hakerskie na sieci czy infrastukturę – już nie tylko podmiotów o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa państwa ale też na organizacje biznesowe – pokazują, że zbagatelizowanie zagadnienia może doprowadzić do poważnych konsekwencji.  

Dane, nazywane paliwem XXI wieku, należy chronić ze szczególną starannością. To na nich buduje się nowe modele biznesowe, to one pozwalają na przyspieszanie procesów i operacji.  

Rozwój technologii, mnogość rozwiązań IT przy jednoczesnej granulacji specjalistycznej wiedzy powoduje, że organizacje coraz częściej odczuwają niedobory kompetencji w poszczególnych obszarach IT, w szczególności zaś w działce cyberbezpieczeństwa.

  • Jak współcześnie budować sprawne ekosystemy cyberbezpieczeństwa, w których zarówno usługi, dane, sieci i działania operacyjne przedsiębiorstw nie będą narażone na potencjalne incydenty?
  • Co może składać się na skuteczną, bezpieczną, wydajną infrastrukturę, która będzie w stanie przeciwstawić się współczesnym cyberzagrożeniom?
  • W jaki sposób tworzyć polityki bezpieczeństwa w organizacji? 

O tym między innymi porozmawiamy podczas eSeminarium z ekspertem firmy Polkomtel, właściciela marki Plus, Grzegorzem Wójcikiem, który przybliży nam wyzwania polskiego rynku i możliwe scenariusze zabezpieczeń cennych zasobów organizacji. 

Gościem specjalnym spotkania będzie Paula Januszkiewicz, założycielka CQURE i światowej klasy ekspertka w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!