Bezpieczne sieci campusowe - jak skutecznie zabezpieczyć sieć przedsiębiorstwa

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland, Orange Polska S.A. oraz Integrated Solutions Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Sieci campusowe to rozwiązanie łączące w sobie wszystkie urządzenia sieciowe w firmie – zaczynając od drukarek, kończąc na systemach monitoringu. Zapewnia to sprawny przepływ danych i stabilność, jednak konieczne jest zabezpieczenie infrastruktury zarówno przed atakami z zewnątrz, jak i awariami wewnętrznymi. Pakiet rozwiązań bezpieczeństwa, który w łatwy sposób można przystosować do potrzeb firmy zaprezentujemy Państwu na eSeminarium eskperci z Orange i Cisco.

Biorąc udział w eSeminarium:

  • Dowiecie się jak wykorzystać firewall jako sensor systemu bezpieczeństwa
  • Poznacie nowoczesne metody segmentacji
  • Zobaczycie, że polityki bezpieczeństwa mogą wędrować za użytkownikiem nawet, kiedy zmienia biura, miasta i sposoby dostępu
  • Pokażemy kompletny, zautomatyzowany system zapewniający wykrywanie i eliminację zagrożeń w jednorodnej sieci campusowej, możliwy do zastosowania także w sieciach OT.

eSeminarium odbędzie się już 29 kwietnia 2020. Zapisz się i pozyskaj wiedzę, jak skutecznie zabezpieczyć sieć przedsiębiorstwa przy pomocy narzędzi Cisco oferowanych przez Orange i Integrated Solutions.