Bezpieczeństwo w systemach IT – obszary największego ryzyka

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Kwestia bezpieczeństwa informacji odgrywa newralgiczną rolę przy projektowaniu systemów informatycznych - niezależnie od tego, czy działają one w siedzibie użytkownika, czy w chmurze. Temat ten jest zwłaszcza aktualny w erze cyfrowej transformacji, w której lawinowo rośnie ilość danych przetwarzanych przez systemy IT, a jednocześnie pojawia się ogromna pokusa ich pozyskania ze strony cyber-przestępców.

W imieniu firm Oracle oraz Intel serdecznie zapraszamy 16 grudnia b.r. na organizowane przez Redakcję Computerworld eSeminarium na temat bezpieczeństwa w systemach IT. Podczas godzinnego wykładu ekspert Oracle Polska, Krzysztof Grabczak, omówi obszary najwyższych ryzyk spotykanych w systemach IT oraz opowie jak oferowane przez Oracle rozwiązania mogą pomóc w ich skutecznym ograniczeniu.

Wybrane zagadnienia eSeminarium:

  • Istotność Compliance i Governance w procesie zarządzania przedsiębiorstwem
  • Legislacje w zakresie ochrony prywatności w świecie elektronicznym
  • Rola zarządzania uprawnieniami / kontrola uprawnień systemowych
  • Propozycja podejścia Oracle - rozwiązanie Oracle Identity Governance

Zarejestruj się na wirtualne spotkanie z ekspertem Oracle Krzysztofem Grabczakiem, aby poznać najnowsze rozwiązania informatyczne pozwalające na skuteczne zapobieganie zagrożeniom bezpieczeństwa – zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

Serdecznie zapraszamy!