Bezpieczeństwo w Office 365, czyli jak skorzystać w wbudowanych funkcji i podnieść poziom kontroli nie wydając ani złotówki

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Jak bez ponoszenia kosztów wykorzystać narzędzia i rozwiązania dostępne w Office 365, by uchronić firmę przed utratą, wyciekiem danych poufnych czy też po to, by efektywnie śledzić ich przepływ.

Wiele firm korzysta z usługi Office 365 wykorzystując podstawowe funkcje w zakresie np. poczty elektronicznej. O istnieniu części wbudowanych narzędzi dowiaduje się niestety po fakcie, kiedy np. niekompetentny celowo (lub nie) usunie swoją korespondencję lub gdy niezbędne jest podjęcie szybkich kroków naprawczych po nieprzewidzianej awarii.

Poniższe eSeminarium kierujemy zarówno do aktualnych użytkowników Office 365 jak i osób rozważających wejście w to rozwiązanie chmurowe i mających obawy związane z bezpieczeństwem danych (zarówno pod kątem poufności jak i odzyskiwania po awarii).

Warto podkreślić, że przez cały czas trwania prezentacji, nasi eksperci będą dla Państwa dostępni na interaktywnym czacie i odpowiedzą na wszystkie pytania widzów.

Serdecznie zapraszamy!