Hybrydowe zabezpieczanie danych w dowolnym środowisku

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Wśród ekspertów związanych z bezpieczeństwem danych krąży powiedzenie, że firmy dzielą się na te, które robią kopie bezpieczeństwa oraz te… które będą je robić. W rzeczywistości, wdrożenie odpowiedniej polityki związanej z bezpieczeństwem danych jest kluczowe w skutecznym prowadzeniu współczesnego biznesu. Bezpowrotna utrata newralgicznych informacji może się bowiem skończyć w najlepszym przypadku sporymi stratami finansowymi. W najgorszym zaś oznaczać będzie definitywny koniec naszego biznesu.

By uchronić się przed najczarniejszym scenariuszem warto rozważyć przyjęcie, skrojonej na potrzeby naszej organizacji, odpowiedniej strategii ochrony danych.

Z tego właśnie powodu redakcja Computerworld Polska wraz z firmą Acronis zaprasza na eSeminarium poświęcone hybrydowemu zabezpieczaniu danych z wykorzystaniem narzędzia Acronis Backup 12. Transmisję „na żywo” rozpoczniemy już 26 kwietnia o godzinie 10:00.

Podczas eSeminarium nasi eksperci omówią następujące zagadnienia:

  • backup hybrydowy - rozwiązania chmurowe dla ochrony danych lokalnych,
  • backup dla środowisk serwerowych, stacji roboczych i urządzeń mobilnych,
  • odzyskiwane danych - nowoczesne technologie dla środowisk wirtualnych i nie tylko,
  • zabezpieczanie przed atakami ransomware (stacji roboczych, serwerów oraz backupów).

Przypominamy także, że przez cały czas trwania eSeminarium do Państwa dyspozycji pozostawać będą eksperci firmy Acronis, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania za pośrednictwem ogólnodostępnego czatu.

Zapraszamy do rejestracji!