Kompetentni specjaliści: Twój klucz do udanej migracji

Vision Solutions to firma, która może pochwalić się zarówno doskonałymi umiejętnościami, jak i zestawem odpowiednich narzędzi skutecznie odciążających personel Klientów, w zaskakującym stopniu ograniczających przestoje ich serwerów i niwelujących ryzyko związane z migracją złożonych, wielowarstwowych środowisk informatycznych.

Vision Solutions oferuje technologię, dzięki której każda prowadzona w firmie Klienta migracja może zakończyć się pełnym sukcesem, niezależnie od używanego systemu operacyjnego czy platformy wirtualnej. Klientom oczekującym szczególnego wsparcia proponujemy usługi profesjonalne świadczone przez naszych specjalistów, gotowych zaprząc do pracy całą posiadaną wiedzę i najlepsze, sprawdzone w praktyce metody. Pomyślnie zmigrowaliśmy dziesiątki tysięcy serwerów i zawsze mamy w zanadrzu kilka różnych pomysłów na realizację każdego nowego powierzonego nam zadania.

Zapraszamy do udziału w konferencji online, podczas której poruszymy następujące zagadnienia:

 Szybsza instalacja nowych, strategicznie ważnych systemów;
 Odciążenie personelu informatycznego;
 Eliminacja przestojów;
 Ochrona przed zagrożeniami wynikającymi ze stosowania nieprzetestowanych procesów.

Oto, co mówią o nas nasi Klienci: „Produkt Vision był najlepszy. Udało nam się skrócić przestoje dosłownie do ułamka czasu, jaki potrwałyby bez tego oprogramowania.”


Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.