Wysoka dostępność i odzyskiwanie po awarii w niejednorodnych środowiskach serwerów fizycznych i wirtualnych

Firmowane przez Vision Solutions rozwiązania w dziedzinie wysokiej dostępności (High Availability, w skrócie: HA) i poawaryjnego przywracania danych i procesów (Disaster Recovery, DR) od ponad dwóch dekad cieszą się zasłużonym zaufaniem. Nic dziwnego — należały do jednych z pierwszych produktów tego typu na świecie. Współcześnie oferowane przez tę firmę narzędzia HA/DR wyróżnia skalowalność i możliwość zastosowania w najtrudniejszych przypadkach, na dowolnej platformie i w absolutnie każdej kombinacji serwerów fizycznych, wirtualnych i działających w chmurze. 

Doskonale radzą sobie z danymi typu big data, rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi dostępności systemów, koniecznością zapewnienia ścisłej zgodności z wymogami prawnymi; z drugiej strony, zaspokoją też oczekiwania Klientów poszukujących dla swoich firm niedrogiego i właściwie wyskalowanego oprogramowania do ochrony i odzyskiwania danych firmy. Specjaliści z Vision zaprojektowali  rozwiązanie, które mieści się w budżecie firm i spełnia wymogi obowiązujących je umów SLA, ułatwiając przy tym życie ich informatykom.

Zapraszamy do udziału w konferencji online, podczas której poruszymy następujące zagadnienia:
 Elastyczność procesów mobilnych w kontekście ochrony serwerów Windows i Linux w środowiskach wirtualnych;
 Działająca w czasie rzeczywistym kopia zapasowa serwerów wirtualnych na platformach IBM i AIX;
 Wysoka dostępność i odzyskiwanie po awarii w środowisku serwerów fizycznych.

Oto, co mówią o nas nasi Klienci: „Najprościej mówiąc, jeżeli szukasz kompleksowego rozwiązania, zapewniającego Twojej firmie szybki powrót do pracy po awarii, nie znajdziesz nic lepszego, niż MIMIX firmy Vision Solutions.”

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.