Zwiększ skuteczność swojej firmy dzięki współdzieleniu danych w czasie rzeczywistym

Współdzielenie danych oznacza łatwy i natychmiastowy dostęp z tych samych danych przez różne bazy danych — nawet jeżeli działają one na różnym sprzęcie, w różnych systemach operacyjnych i na różnych platformach bazodanowych. Double-Take Share ułatwia pozyskiwanie, przetwarzanie, uzupełnianie i replikację zawartych w bazach informacji, zwiększając w ten sposób produktywność — a co za tym idzie rentowność — korzystającej z tego rozwiązania firmy.

Ten sam produkt upraszcza także modernizację starszych systemów oraz konsolidację infrastruktury baz danych, a to dzięki elastyczności i bogactwu służących do transformacji i replikacji funkcji oprogramowania Double-Take Share. Przyjazny i nieskomplikowany interfejs graficzny pozwala skrócić czas poświęcany na administrowanie rozwiązaniem i zastąpić wiele wykonywanych dotąd ręcznie czynności — na przykład współdzielenie danych — procesami automatycznymi.

Zapraszamy do udziału w konferencji online, podczas której opowiemy, jak:

 Wyeliminować złożoność i uniknąć komplikacji przy współdzieleniu danych między różnymi bazami danych, niekompatybilnymi aplikacjami i platformami;

 Pomóc firmie zwiększyć produktywność i podnieść rentowność, uzyskując natychmiastowy zwrot z inwestycji;

 Pozyskać zdolność wykorzystywania wartości biznesowej, jaką stanowi budowa zbiorów danych typu big data.

Oto, co mówią o nas nasi Klienci: „Bez Double-Take Share nie mielibyśmy dostępu do takich raportów, z jakich obecnie korzystamy, a użytkownicy rozkładaliby bezradnie ręce, czekając na dostęp do potrzebnych danych.


Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.