Zarządzanie Windows 10 oraz Android, Apple IOS w modelu Zero Trust Security w czasach Pracy Zdalnej

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Greeneris Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Serdecznie zapraszamy na eSeminarium, podczs którego poznają Państwo możliwości oraz będą mieli okazję aby przetestować na żywo platformę Vmware Workspace One do zarządzana urządzeniami mobilnymi Android i Apple IOS jak i urządzeniami z systemem Windows 10.

    • Dowiedz się jak pracować nowocześnie i bezpiecznie w mobilnym środowisku pracy w obecnych czasach.
    • Dowiedz się co to jest architektura Zero Trust Security i jakie istotne komponenty ją tworzą aby firma jak i jej pracownicy mieli poczucie bezpieczeństwa pracy w środowisku rozproszonym.

Po prezentacji osoby zainteresowane będą mogły samodzielnie wypróbować narzędzie i skonsultować się z naszym specjalistą.

W celu przygotowania dla Państwa indywidualnego środowiska testowego należy zarejestrować się na spotkanie do dnia 29 lipca 2020 r.

Rozwiązanie VMware Workspace ONE jest od wielu lat uznanym Liderem w obszarze zarządzania mobilnością potwierdzają to np. badania firm Gartner i Forester np.  Gartner Magic Quadrant z roku 2019.

Serdecznie zapraszamy!