Kompleksowa ochrona użytkowników przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Współczesne zagrożenia przenikają przez tradycyjne rozwiązania IT security. Dołącz do webinarium już teraz i dowiedz się, jak możesz je efektywnie wykrywać, analizować i neutralizować!

W 2016 roku możemy spodziewać się gwałtownego wzrostu zagrożeń w cyberprzestrzeni - zapraszamy do zapoznania się z raportem 2016 Trend Micro Security Predictions (zapoznaj się). Dynamiczny wzrost urządzeń mobilnych wykorzystywanych przez pracowników poza firmą, rozwój usług dostępnych w chmurze, nowe metody spersonalizowanych ataków oraz nowe, nieznane dotychczas źródła zagrożeń sprawiają, że należy jak nigdy dotąd zadbać o szczególną ochronę informacji.

Kompleksowa ochrona to podstawa bezpieczeństwa każdej firmy: niezależnie od tego z jakich urządzeń korzystają jej pracownicy, gdzie się znajdują i z jakich aplikacji korzystają.

Czy dobrze chronisz swoich pracowników przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni?
Czy nadal możesz polegać na swoich dotychczas wykorzystywanych narzędziach?
Czy jesteś pewien, że dane firmowe są wystarczająco chronione w obliczu nowych zagrożeń?
Ile razy słyszałeś narzekania użytkowników, że obecne zabezpieczenia spowalniają ich pracę i są zbędnym balastem?

Weź udział w webinarium Trend Micro i dowiedz się, jak wygląda kompleksowa ochrona użytkowników Connected Threat Defense - podejście rekomendowane przez Gartnera (kliknij i pobierz). Poznaj, jak kompleksowa ochrona użytkownika może być uzupełniona o rozwiązania Custom Defense do ochrony przed atakami ukierunkowanymi.

Serdecznie zapraszamy!