Tenable.SC - system zarządzania podatnościami na każdym szczeblu firmy oraz wsparcia wymogów KSC

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Arrow ECS Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Serdecznie zapraszamy Państwa na eSeminarium, podczas którego przedstawiowny zostanie Tenable.SC (Tenable Security Center) służący do wykrywania, analizy oraz raportowania podatności w systemach IT.

Unikalną funkcjonalnością systemu jest zunifikowane raportowanie dedykowane dla poszczególnych szczebli zarządzania w firmie: poczynając od Zarządu i rady nadzorczej, poprzez biuro audytów, a na działach bezpieczeństwa oraz IT kończąc.

Tenable.SC posiada również rozbudowany system badania konfiguracji i jej zgodności (compliance checks), na podstawie którego opracowany został polski moduł wsparcia dla wymogów ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. Moduł ten wspiera zarówno proces wdrożenia jak i prowadzenia (audytu) KSC w firmie.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia już 21 lipca o godzinie 10:00!