Jak zaoszczędzić miliony na oprogramowaniu w firmie? Software Asset Management

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Snow Software Poland Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Software Asset Management (SAM) polega na szeroko rozumianym zarządzaniu zasobami informatycznymi, skupionym głównie wokół oprogramowania oraz posiadanych na nie licencji.

Działania w obszarze Software Asset Management obejmują zarządzanie i optymalizację zakupów, rozmieszczania, utrzymywania, użytkowania i usuwania oprogramowania komputerowego w ramach Organizacji.

W dobie Disruption Gap, dyrektorzy ds. IT oraz ich zespoły bardzo często ze względu na ciągły wzrost wymagań Biznesu, działają w ramach bardzo ograniczonej widoczności tego czym zarządzają. Do 2020 roku mogą utracić kontrolę nad ponad 50% wydatków na IT. Mniejsza kontrola to większe ryzyko i niepotrzebne wydatki. Rozwiązaniem problemu jest Software Asset Management, dzięki któremu firmy mogą ograniczyć wydatki na oprogramowanie nawet o 30%.


Serdecznie zapraszamy na eSeminarium, które odbędzie się już 24 października o godzinie 10:00!