Innowacyjna analityka biznesowa w czasie rzeczywistym w oparciu o serwery Lenovo X6 zoptymalizowane dla rozwiązania SAP HANA

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Przez ostatnie lata działy IT znajdowały się niezmiennie pod ciągłą presją. Zmuszane były do ograniczenia kosztów, a co więcej, dostarczania nowych usług przy zachowaniu dotychczasowych budżetów. Oprócz tego w ostatnim czasie pośród najważniejszych wyzwań stawianym działom IT pojawiły się nowe problemy:

  • Jak umożliwić pracownikom pozyskiwanie danych i zarządzanie nimi, analizowanie danych oraz podejmowanie działań na podstawie wyników tych analiz? Co więcej, jak umożliwić pracownikom realizowanie WSZYSTKICH tych zadań z maksymalną szybkością i precyzją?
  • Jak zminimalizować czas, który jest potrzebny na przekucie surowych danych (raw data) w konkretne działania, które wpływają pozytywnie na biznes?
  • Pracownicy w organizacji używają różnych zbiorów danych, które mogą być nawet nieporównywalne na poziomie dokładności czy okresu, z jakiego pochodzą. Jak można im pomóc w wykorzystaniu posiadanych informacji?


Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na powyżej zidentyfikowane wyzwania stawiane działom IT, zapraszamy na seminarium, podczas, którego opowiemy jak rozwiązanie SAP HANA oparte o serwery Lenovo X6 i procesory Intel Xeon usprawnia analitykę biznesową.


Serdecznie zapraszamy!