Własna chmura w praktyce – realne korzyści dla biznesu i IT w przedsiębiorstwie

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Wyzwania dla biznesu i IT…

Czy jako przedstawiciel IT czujesz zwiększony nacisk na ograniczanie kosztów operacyjnych i większy wkład IT w rozwój biznesu i chcesz przekuć presję we wspólny sukces?

Czy jako przedstawiciel biznesu oczekujesz od IT skrócenia czasu od pojawenia się pomysłu do wejścia na rynek, a jednocześnie spodziewasz się większego zysku z oferowanych usług?
Czy jako osoba kreatywna chcesz budować i testować nowe warianty usług w ciągu minut/godzin zamiast tracić swój entuzjazm i czas na organizację i oczekiwanie na niezbędne zasoby informatyczne?
Czy jako osoba patrząca w przyszłość nie chcesz zostać “zamknięta/ty” w rozwiązaniu jednego producenta, co może skończyć się znacznie większymi kosztami oraz odstawaniem od aktualnych trendów technologicznych?

To tylko kilka z licznych wyzwań, które są zrealizowane przy zastosowaniu kompletnej platformy do budowy i udostępniania usług w trybie “chmury”, oraz pozwalającej na wykorzystanie i proste zarządzanie infrastrukturą IT złożoną z różnorodnych komponentów.

IBM SmartCloud Orchestrator

Poznaj pomysły na wykorzystanie, które przyniosą Ci realne korzyści. Porównaj i przedyskutuj swoje specyficzne potrzeby.

Przeczytaj o przykładowych rozwiązaniach przedstawionych kwestii