Samoobsługa resetu hasła użytkowników korporacyjnych do systemów domenowych, SAP, Oracle, IBM, i innych

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

Współczesne środowiska IT, stworzone dla użytkowników wymagających stałego dostępu do szerokiego spektrum aplikacji, urządzeń i usług firmowych są coraz większym wyzwaniem dla managerów IT odpowiedzialnych za ich funkcjonowanie. Przed działami IT stawia się nie tylko wymóg elastycznego dostosowywania obsługi do ciągle zmieniających się potrzeb pracowników, ale również ograniczania kosztów własnej działalności poprzez automatyzacje części procesów.

Jednym z elementów obniżania kosztów jest automatyzacja działań projektów związanych z zarządzaniem tożsamością pracowników - między innymi działów service desk - poprzez umożliwienie użytkownikom samoobsługowego zarządzania hasłami dostępu do kluczowych usług. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na zmniejszenie o ponad 90% zapytań związanych z potrzebą zmiany/resetu hasła oraz oferują szerokie spectrum metod uwierzytelniania i połączenia do większości korporacyjnych systemów.

Od czego zacząć? W jaki sposób zapewnić sukces w implementacji i funkcjonowaniu usługi samoobsługi haseł? Które działy i w jaki sposób skorzystają na wdrożeniu oraz jakie wyzwania stoją przed działami IT? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas eSeminarium Somoobsługa resetu/odblokowania hasła użytkowników korporacyjnych do systemów domenowych, SAP, Oracle, i innych, które poprowadzi Dariusz Szuszkiewicz z Advanced Technology Consulting Group wyłącznego dystrybutora rozwiązań FastPassCorp na terenie Polski.

 

 


Serdecznie zapraszmy do rejestracji!