Jak efektywnie ocenić pracownika? Rozwiązania dla HR, które w pełni wykorzystają ludzki potencjał

Eksperci HR i pasjonaci nowoczesnych rozwiązań dla biznesu zapraszają na bezpłatne webinarium dotyczące wyznaczania celów, ich realizacji oraz oceny kompetencji.

Koniec roku w każdej organizacji to czas podsumowań a także dokonywania planów na kolejny. Wiemy, że dobrze zmotywowany pracownik to m.in. taki, który zna swoje cele i wie w jaki sposób jest z nich rozliczany.

Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się między innymi:

    • Dlaczego warto i jak wyznaczać cele pracownikom?
    • Co i w jaki sposób oceniać, aby otrzymać miarodajne wyniki?
    • Jak efektywnie wynagradzać za wyniki?
    • Czy w chmurze też jest bezpiecznie?
    • Jak technologie wpływają na procesy HR?

Podczas webinarium, eksperci zaprezentująna systemie m.in. moduły SAP SuccessFactors Performance & Goals (Cele i ocena kompetencji) oraz SAP SuccessFactors Compensation (Wynagradzanie). Przedstawią procesy wyznaczania celów, ocen oraz skutecznego systemu premiowania, także na urządzeniach mobilnych.

Ponadto, będzie można poznać korzyści płynące z wykorzystania SAP SuccessFactors w dobie cyfryzacji, pokolenia millenialsów i rozproszonych zespołów.

Do udziału w webinarium zapraszamy dyrektorów HR, HR Business Partnerów, przedstawicieli HR, pracowników zainteresowanych nowymi technologiami oraz możliwością ich wykorzystania zarówno w rozwoju kariery jak i komunikacji z firmą.

Do zobaczenia w środę, 13 grudnia o godzinie 11:00!

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.