SAP na platformie Azure – wybrane aspekty z perspektywy klienta

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Eksperci SID, Platynowego Partnera SAP oraz Microsoft, rynkowego lidera w przetwarzaniu danych online zapraszają na webinarium „SAP na platformie Azure – wybrane aspekty z perspektywy klienta”

Zastosowanie chmury obliczeniowej jako stałego elementu infrastruktury to jeden z najważniejszych trendów IT. Z tego rozwiązania korzysta coraz większe grono polskich firm, a dynamika wzrostu utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Światowi liderzy innowacji na rynku IT zdążyli już docenić kluczowe korzyści płynące z wykorzystania chmury.

Prowadzący webinarium pokażą, jak podejście chmurowe może sprawdzić się w szeregu zastosowań, także w obszarze rozwiązań dedykowanych dla klientów Enterprise. Na przykładzie systemu SAP, wychodząc z perspektywy Klienta, zaprezentują najczęściej pojawiające się w tym kontekście obawy oraz wyzwania. 

Eksperci szczegółowo przedstawią, na co warto zwrócić uwagę podczas przenoszenia infrastruktury SAP na chmurę obliczeniową, kiedy i w jakim scenariuszu warto to zrobić.

Podczas sesji zostaną omówione następujące zagadnienia:

    • dlaczego SAP właśnie na Azure,
    • główne czynniki wpływające na migrację SAP do chmury obliczeniowej,
    • obawy i potencjalne bariery wejścia w chmurę obliczeniową,
    • scenariusze implementacji SAP na Azure oraz płynące z nich korzyści,
    • kompleksowa oferta SID w zakresie wdrożenia SAP na Azure.

Prowadzący zapraszają na webinarium, które odbędzie się już 13 marca o godz. 11.00