Zapraszamy na eSeminarium:

Nowe rozwiązania w zarządzaniu bazami danych w służbie zdrowia

20 kwietnia 2021 | godz. 10:00

Nowe rozwiązania w zarządzaniu bazami danych w służbie zdrowia

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. oraz firma Qumulo Inc. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologi w sektorze służby zdrowia, udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Ilość danych zbieranych w instytucjach zajmujących się opieką zdrowotną stale rośnie. Obawa przed ich utratą stanowi realne wyzwanie, a brak elastyczności systemów utrudnia ich przechowywanie i zarządzanie nimi.

Tym razem podczas webinaru Marta Wilczyńska przedstawi możliwości wykorzystania platformy pamięci masowej Qumulo w służbie zdrowia, która została zaprojektowana z myślą o obsłudze dużej ilości danych. Dzięki Qumulo przechowywanie, zarządzanie i analiza danych w czasie rzeczywistym na masową skalę staną się prostsze i bardziej efektywne. To nie tylko szybszy czas uzyskania oczekiwanych wyników – to także większa swoboda wyboru i efektywność kosztowa. 

Dzięki partnerstwu HPE z Qumulo, HPE jest w stanie nie tylko dostarczyć bezpieczną platformę sprzętową, a także pomóc w wyborze odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do wymagań i potrzeb jednostek ochrony zdrowia, przekonuje Adam Tomczak.

Agenda:

    • Kierunki i wyzwania związane z informatyzacją służby zdrowia w Polsce.
    • Qumulo - platforma przechowywani oraz zarządzania danymi w jednostkach ochrony zdrowia
    • Elastyczna i bezpieczna platforma sprzętowa Hewlett Packard Enterprise
    • Nowe wyzwania, nowe potrzeby IT w ochronie zdrowia – nowe możliwości pozyskania finansowania