Strategie budowania polityki bezpieczeństwa IT w firmie

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., Oracle Polska Sp. z o.o. oraz Betacom S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Rola efektywnego zarządzania bezpieczeństwem IT w przedsiębiorstwach wzrasta wraz z dojrzewaniem i rozrastaniem się ich środowisk informatycznych. Kolejne warstwy zintegrowanego oprogramowania, nowe aplikacje i punkty końcowe są nieodłącznymi elementami zachodzącej cyfrowej transformacji, napędzającej zarówno wzrost konkurencyjności firmy, jak i powstawanie kolejnych potencjalnych wektorów ataku na infrastrukturę IT.

Weź udział w eSeminarium i dowiedz się, na ile poważnie polskie organizacje traktują kwestie bezpieczeństwa informatycznego, jakie rozwiązania technologiczne najchętniej wdrażają, oraz jakie działania adresują w formułowanych przez siebie politykach bezpieczeństwa IT.

Ponadto eksperci omówią:

  • Wyzwania bezpieczeństwa IT w polskich organizacjach
  • Procesowe i proceduralne mechanizmy zapewniania bezpieczeństwa IT
  • Technologiczne mechanizmy zapewniania bezpieczeństwa IT
  • W jaki sposób dostawcy mogą pomóc firmom w rozwijaniu bezpiecznego środowiska IT?

Spotkanie poprowadzi Tomasz Bitner, Redaktor Naczelny Computerworld Polska.

Serdecznie zapraszamy już 17 stycznia 2019 o godzinie 10:00!