Cyfrowa transformacja biznesu w nowej normalności

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland oraz firma Polcom Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do osób decyzyjnych z wybranych sektorów.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Każda organizacja funkcjonuje w kontekście potrzeb klientów, obecności konkurentów, warunków rynku pracy, niespodziewanych szans i nieoczekiwanych utrudnień.

Dzisiaj, jeszcze częściej niż zwykle, właściciele firm, członkowie zarządu i dyrektorzy zadają sobie pytanie o to, jak należy działać w nietypowych czasach.

Aby pomóc Państwu odpowiedzieć na to wyzwanie, przygotowaliśmy webinarium pod hasłem: "Transformacja cyfrowa biznesu w nowej normalności".

Celem webinarium jest próba określenia kluczowych problemów, z którymi najczęściej mierzą się firmy. W trakcie webinaru przedstawimy Państwu praktyczne wskazówki, które ułatwiają podejście do planowania transformacji cyfrowej i pomogą przygotować strategię wprowadzenia zmian w obszarze zarządzania IT w Państwa organizacji!

Gościem specjalnym webinaru będzie Piotr Słanek, dyrektor produkcji z firmy Protech, który opowie o ścieżce transformacji cyfrowej podjętej przez firmę Protech oraz o wyzwaniach w obliczu pandemii COVID-19.

Podczas webinarium eksperci opowiedzą o:

    • brakach, które obnażył obecny kryzys w zakresach takich jak: cyfryzacja, kosztowne i mało skalowalne IT, wysokie koszty zasobów ludzkich,
    • modelach IT zapewniających ciągłość działania  biznesu  - niezależnie od sytuacji,
    • dobrych  praktykach branżowych dot. sposobów na przyspieszenie transformacji cyfrowej, optymalizacji kosztów IT, przyszłych strategii IT oraz zasobów ludzkich,
    • Piotr Słanek, dyrektor produkcji w firmie Protech przedstawi praktyczne case study firmy produkcyjnej.

Serdecznie zapraszamy!