Zapraszamy na webinarium:

Outsourcing – wsparcie w trudnych czasach

PREMIERA RAPORTU COMPUTERWORLD!

14 grudnia 2022 | godz. 10:00

Outsourcing – wsparcie w trudnych czasach

Globalna sytuacja gospodarcza i polityczna, w szczególności skutki wojny w Ukrainie i widmo kryzysu, nie pozostają bez wpływu na strategie przedsiębiorstw w Polsce. Rosnące ceny energii, zagrożenie atakami cybernetycznymi, ale też niedobór doświadczonej kadry powodują, że firmy, by sprawnie funkcjonować na rynku, szukają intensywniej wsparcia zewnętrznego w zakresie usług IT.

O outsorcingu jako panaceum na niestabilną przyszłość myśli coraz więcej organizacji. Oczywiście przyczyn wyboru takiego modelu biznesowego jest więcej – to chociażby rosnąca w szybkim tempie granulacja kompetencji, tworzenie się nowych specjalizacji, wchodzenie na rynek „niewygrzanych” technologii, które wymagają nauczenia się procesów na nowo.

Polkomtel, właściciel marki Plus wraz z redakcją Computerworld przeprowadził jesienią badanie „Outsourcing usług i zasobów IT”. Już 14 grudnia, podczas e-seminarium, eksperci z Polkomtela oraz redaktorzy Computerworld omówią „premierowo” wyniki badania.

Podczas tego eksperckiego spotkania dowiecie się, z jakich usług i rozwiązań w modelu outsourcingowym korzystają polskie przedsiębiorstwa, czym kierują się przy wyborze partnera i jakie korzyści chcą osiągnąć z technologicznego partnerstwa. Zaproszeni goście opowiedzą, w jaki sposób przedsiębiorstwa chcą wzmacniać bezpieczeństwo swoich systemów, kto częściej sięga po infrastrukturę dedykowaną, a kto pilnie potrzebuje wsparcia kompetencyjnego i w jakim zakresie.

Webinarium będzie okazją do zastanowienia się, jaka będzie najbliższa przyszłość rynku IT w Polsce i co można zrobić, by zabezpieczyć swoją ciągłość działania.

Zapraszamy!