Flexible Engine - prosta droga do chmury

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Orange Polska S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Dynamiczna rzeczywistość współczesnego biznesu wymaga od firm coraz większej elastyczności. Skuteczna realizacja wielu projektów związana jest bowiem z koniecznością czasowego zwiększenia mocy obliczeniowej czy pojemności lub przepustowości serwera. Inwestowanie środków w trwałe zwiększanie możliwości posiadanej infrastruktury jest niezwykle kosztowne i mało efektywne, bowiem przez większość czasu posiadane zasoby nie są wykorzystywane. Z pomocą przychodzą nam jednak, elastyczne kosztowo i wydajnościowo, usługi chmurowe.

Dobrym przykładem takiego rozwiązania jest Flexible Engine, czyli zestaw usług z zakresu infrastruktury IT funkcjonujących jako IaaS (Infrastructure as a Service) i PaaS (Platform as a Service) dopasowywanych indywidualnie przez każdego klienta. To właśnie o Flexible Engine opowiemy Państwu na eSeminarium „Flexible Engine - prosta droga do chmury”, które odbędzie się 7 listopada 2018 o godzinie 12:00.

W trakcie transmisji zaprezentujemy czym jest Flexible Engine i w jaki sposób może przyczynić się do wzrostu elastyczności technologicznej i biznesowej firmy. W szczególności:

  • Flexible Engine - drugi Amazon? Kolejny hyperscaler czy lokalna chmura od telekomu? - omówienie najczęściej pojawiających się pytań i wątpliwości
  • Jak zatrudnić cloud computing (IaaS/PaaS) do pracy w IT w polskiej firmie? Jak to działa w praktyce? Prezentacja z konsoli technicznej.
  • Z doświadczeń rynkowych: największe obawy klientów i jakie są na nie odpowiedzi? Co trzeba umieć, by skutecznie zarządzać chmurą?

W trakcie trwania eSeminarium przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Prelegenci: Marcin Adamczyk i Szymon Walczak

Serdecznie zapraszamy!