Chmura od Orange i rozwiązania Integrated Solutions - gwarancja ciągłości działania

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Orange Polska S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Jednym z ważniejszych czynników wpływających na wybór odpowiedniej infrastruktury w firmie jest jej niezawodność. Zagwarantowanie stałego dostępu do danych czy usług jest często niemożliwe w przypadku posiadania sprzętu zlokalizowanego lokalnie w firmie. Dla organizacji, których biznes w dużej mierze opiera się o wykorzystanie mocy obliczeniowej serwerów czy o usługi, do których niezbędna jest gwarancja dostępu w trybie 24/7, ciekawą alternatywą może okazać się usługowy model dostarczania infrastruktury.

Zapraszamy na eSeminarium „Chmura od Orange i rozwiązania Integrated Solutions - gwarancja ciągłości działania”, na którym zaprezentujemy zagadnienia związane ze stabilnością funkcjonowania usług w chmurze. Transmisja odbędzie się 14.11.2018 o godzinie 12:00. W trakcie wydarzenia nasi eksperci opowiedzą:

  • czym jest ciągłość działania i o jej znaczeniu w biznesie
  • o funkcjach wbudowanych we Flexible Engine ułatwiających jej zachowanie
  • o Case Study klienta z branży energetycznej

W trakcie trwania eSeminarium odbędzie się także sesja pytań i odpowiedzi, na której do Państwa dyspozycji dostępni będę eksperci Orange.

Prelegenci: Marcin Kaczmarek, Bartłomiej Zalewski

Serdecznie zapraszamy!