Aplikacje - co zrobić, aby zapewnić ich bezpieczeństwo?

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland, Orange Polska S.A. oraz Integrated Solutions Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Aplikacje to jeden z fundamentów IT, za ich pomocą możemy się komunikować, mieć dostęp do dokumentów, kupować, zamawiać, prowadzić dochodowy biznes. Ale tam gdzie pojawiają się pieniądze, tam za chwilę pojawią się przestępcy.

Zapraszamy na spotkanie online, na którym opowiemy jak chronić aplikacje, jak monitorować powiązania poszczególnych serwerów, jak zabezpieczyć konta użytkowników w dowolnej infrastrukturze. Opowiemy o technologiach Tetration, Duo, Firepower.

Podczas spotkania:

    • dowiecie się jak wykorzystać firewall jako barierę ochrony aplikacji przed atakami z zewnątrz,
    • pokażemy aplikacje od kuchni, wyjaśnimy z jakich komponentów się składają oraz jak zapewnić bezpieczeństwo procesom w backendzie,
    • opowiemy o tym, jak uodpornić aplikację przed niepowołanym dostępem lub przejęciem kont prawdziwych użytkowników,
    • pokażemy kompletną koncepcję zabezpieczenia aplikacji.

Webinarium odbędzie się 13 maja 2020. Zapisz się i pozyskaj wiedzę, jak skutecznie zabezpieczyć aplikacje przy pomocy narzędzi Cisco oferowanych przez Orange i Integrated Solutions.