Endpoint z poziomu chmury, czyli antymalware, antywirus i ochrona DLP

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Netia S.A. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Zapewnienie bezpieczeństwa komputerów, sieci i danych w firmie stało się palącym wyzwaniem. Ma ono dwa wymiary: technologiczny i biznesowy.

Na płaszczyźnie technologicznej to trudna decyzja: jak wybrać rozwiązania, które w warunkach błyskawicznie zmieniających się zagrożeń zagwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa komputerowego?

Po stronie biznesu dylematy stają się coraz bardziej złożone. Jak zapewnić firmie ochronę krytycznych zasobów i ciągłość działania w obliczu narastającego zagrożenia cybernetycznego? Jak pogodzić rosnące wymagania z ograniczeniami budżetowymi i brakiem specjalistów?

Na te pytania odpowie webinarium „Ochrona endpoint z poziomu chmury”. Poznasz na nim najskuteczniejsze metody odpierania ataków i ochrony danych przed wyciekiem, jakie zapewnia współpraca z uznanym operatorem komunikacyjnym dysponującym najbardziej wyrafinowanymi systemami bezpieczeństwa komputerowego. Dowiesz się, jak dzięki chmurze obliczeniowej i usługom oferowanym przez Netię, wykorzystać te zasoby do zbudowania mocnego systemu bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Dyskusję poprowadzi Redaktor Naczelny Computerworld, Tomasz Bitner.

Serdecznie zapraszamy już 10 grudnia o godzinie 10:00!