Nie tylko Intel - jak przyspieszyć działanie baz danych dzięki architekturze RISC?

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., Linux Polska Sp. z o.o. oraz IBM Polska Sp. z o.o. Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych zagadnieniem konteneryzacji. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


W dzisiejszym niepewnym klimacie gospodarczym firmy szukają dodatkowych sposobów na obniżenie kosztów bez utraty wydajności i skalowalności. Ten trend nie ominął baz danych klasy enterprise, od których wymaga się niezwykłej skalowalności i wydajności, jaką do tej pory w świadomości wielu firm mógł zapewnić tylko Oracle na platformie x86. Jednak według badań Gartnera, aż 70% nowych aplikacji jest budowanych w oparciu o bazy danych open source.  

Jak to możliwe? Dzięki dystrybucji Postgres na Power powstała nowa generacja rozwiązań open source, takich jak Postgres Power Cluster, która otwiera zupełnie nowe perspektywy dla rozwiązań DBMS.

Postgres Power Cluster to wysokowydajny, zintegrowany serwer bazodanowy do zastosowań krytycznych, umożliwia uruchomienie aplikacji na bazie danych Postgres, wykorzystując wysoką dostępność, wydajność i stabilność systemów IBM POWER®. Co więcej,  posiada funkcje kompatybilności z Oracle, korzystny model subskrypcji i dodatkowe narzędzia, co może zmniejszyć koszty baz danych nawet o 80%.

Linux Polska wraz z EDB i IBM zapraszają na e-seminarium pt. Nie tylko Intel - jak przyspieszyć działanie baz danych dzięki architekturze RISC?

Termin: 09.09.2020 r., g. 10.00-11.00

Agenda:

    1. Postgres Power Cluster - prekonfigurowana kompletna platforma bazodanowa na platformę Postgres z turbodoładowaniem procesorów Power.
    2. Narzędzia Postgres: Backup, Failover, Monitoring i Administracja.
    3. Jak trafnie ocenić możliwości migracji baz danych oraz wiarygodnie oszacować pracochłonność, koszty i terminy realizacji projektu - praktyczne porady i use cases.
    4. Dlaczego systemy IBM Power Systems są tak wydajne pod zastosowania baz Postgres? Zalety takiego rozwiązania.

Wydarzenie jest bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona, dlatego zarejestruj się już teraz.