Less is more - cyberbezpieczeństwo prościej i efektywniej

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., Tech Data Polska Sp. z o.o., Cisco Systems Poland Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do dyrektorów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Według najnowszych raportów Cisco, 79% ankietowanych szefów działów bezpieczeństwa informacji (CISO) firm, uważa zarządzanie alertami generowanymi przez produkty od różnych dostawców za wyzwanie. Co za tym idzie, obserwujemy trend redukcji ilości dostawców rozwiązań bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy Państwa na e-Seminarium, na którym ekspert bezpieczeństwa z firmy Cisco opowie jak przedsiębiorstwa mogą uszczelnić swoją ochronę, zwiększyć widoczność aktywności w ich sieci i uprościć analizę incydentów bezpieczeństwa – wszystko to z użyciem mniejszej ilości narzędzi.

Podczas transmisji do Państwa dyspozycji dostępny będzie interaktywny czat, na którym mogą Państwo zadawać pytania. Ekspert odpowie na wszystkie pojawiające się pytania.

Zapraszamy już 28 marca o godzinie 12:00!