Zoptymalizuj i usprawnij działalność swojej firmy, korzystając z platformy SAP HANA opartej o serwery Lenovo X6

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Aby zrozumieć, czym są dzisiejsze wyzwania, i móc proaktywnie na nie reagować, musimy dysponować rozwiązaniami do analityki biznesowej. Chcąc wdrażać prowadzące do sukcesu strategie, musimy mieć coraz większy wgląd w funkcjonowanie przedsiębiorstw. Tą tezę potwierdziło światowe badanie już z roku 2013, które wykazało, że analityka, wirtualizacja i system ERP zajmują trzy pierwsze miejsca na liście TOP 10 – największych technologicznych priorytetów wśród CIO.

Ponieważ ilość informacji rośnie wykładniczo, potrzebujemy rozwiązań technologicznych, które umożliwią łatwe skalowanie wydajności i zarządzenie wielkimi zbiorami danych, a przy tym będą niezawodnie. To spore wymagania, ale przełomowe technologie pozwalają spełnić je już dziś, dodatkowo umożliwiając rozwój w przyszłości. Rozwiązanie System x for SAP HANA wyposażone w technologię X6 i procesory Intel Xeon E7, oferuje wyjątkowe możliwości obsługi aplikacji SAP HANA, dając wgląd w krytyczne procesy przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym.

Serwery Lenovo System x generacji X6 integrujące sprzęt, oprogramowanie i innowacyjne technologie pamięci w ramach architektury najnowszej generacji Enterprise XArchitecture™ - są szybkie, elastyczne i jeszcze bardziej wydajne, dzięki czemu aplikacja SAP HANA działa wydajniej, co prowadzi do optymalizacji kosztów.

Zapraszamy na e-seminarium, podczas, którego opowiemy jak rozwiązanie System x for SAP HANA on X6, umożliwia szybsze podejmowanie decyzji opartych na bardziej wiarygodnych informacjach - nawet wtedy, gdy obciążenie danymi narasta.