Systemy Hiperkonwergentne – ekonomiczna i uproszczona infrastruktura dla nowoczesnego Data Center

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Systemy hiperkonwergentne to rosnąca grupa rozwiązań, które integrują funkcje pamięci masowej, obliczeniowe i sieciowe w jedno rozwiązanie bądź platformę.
Oprócz takich właściwości jak integracja: wirtualizacji, przestrzeni pamięci masowej i mocy obliczeniowej w ramach jednego modułu, elementami wszystkich systemów hiperkonwergentnych są: rozproszony system plików, wirtualizator oraz infrastruktura sieciowa. Taka integracja znacząco upraszcza dotychczasową infrastrukturę. Złożoność środowiska składającego się z wielu generacji serwerów, systemów operacyjnych, wirtualizatorów i urządzeń pamięci nie tylko zwiększa koszty i komplikuje zarządzanie systemem, ale również nie pozwala działom IT skupić się na strategicznych projektach biznesowych.

Serdecznie zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy o rozwiązaniu z serii Lenovo Converged HX z oprogramowaniem Nutanix, które zaprojektowano pod kątem upraszczania każdego aspektu cyklu życia infrastruktury – od dostarczenia i wdrożenia po zarządzanie i wsparcie.

Zapraszamy!