Czy leci z nami pilot? Migracja do S/4HANA & BW/4HANA dla początkujących i średnio-zaawansowanych | Debata ekspercka itelligence & IBM

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., Itelligence Sp. z o.o. oraz IBM Polska Sp. z o.o. Wydarzenie skierowane jest do specjalistów ds. technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Zastanawiasz się nad migracją, ale nie jesteś pewien jak przygotować się do przejścia? Wciąż stoisz przed dylematem, który model wdrożenia wybrać? Wahasz się między rozwiązaniem chmurowym vs. on-premise?

itelligence i IBM zapraszają na debatę na żywo, podczas której eksperci z wieloletnim doświadczeniem odpowiedzą na pytania:

  • Jakie korzyści gwarantuje przejście na SAP S/4HANA i jak przygotować się do wdrożenia?
  • Jaką ścieżkę migracji wybrać: konwersję, reimplementację czy nowe wdrożenie?
  • Jakie wymagania stoją przed Twoją infrastrukturą?
  • Dlaczego warto wykorzystać wydajne serwery Power Systems?
  • Kto wygrywa – chmura czy on-premise?
  • Dodatkowo, nasi specjaliści przedstawią dwa odmienne przykłady realizacji dla chmury i on-premise w oparciu o systemy Power Systems.

Tomasz Piętak i Jakub Płocki – itelligence oraz Rafał Połom i Łukasz Turek – IBM Polska, opowiedzą o tym, jak dzięki biznesowej współpracy i technologicznemu partnerstwu itelligence i IBM Polska wspierają firmy w ich drodze do cyfrowego przedsiębiorstwa.

Debatę poprowadzi Wanda Żółcińska - redaktor naczelna magazynu Computerworld, dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem, moderatorka debat i prowadząca licznych branżowych konferencji. 

Uczestnicy debaty będą mieli okazję współtworzyć webinar, kierując swoje pytania do prelegentów obecnych w studio poprzez chat na żywo. 

Ponadto, dla chętnych uczestników przygotowaliśmy mały upominek – naturalny zestaw wzmacniający odporność. W niełatwych czasach dbajmy o swoje zdrowie i spotkajmy się wspólnie przy wirtualnej filiżance gorącej herbaty. Jeśli chcesz otrzymać upominek, zaznacz tę opcję w formularzu rejestracyjnym. 

Weź udział w webinarze itelligence i bądź gotowy na cyfrową erę!