Inteligentna infrastruktura ma znaczenie

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma IBM Polska Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Każda działalność wiąże się z kosztami. Jest to nie do uniknięcia, jednak możliwa jest znaczna redukcja kosztów dzięki zaprzęgnięciu do tego celu odpowiednich technologii i technik IT. Sztuczna Inteligencja przeżywa w ostatnich latach gwałtowny rozwój, a z jej możliwości może skorzystać każdy – jednak oczywiście trzeba najpierw wiedzieć, jakie możliwości daje zastosowanie AI (artificial intelligence). A jest to obszerny temat, który zmienia tradycyjne podejście do zarządzania infrastrukturą. Temu właśnie zagadnieniu będzie poświęcony nasz darmowy webinar

Sztuczna Inteligencja zarządzająca infrastrukturą IT

Powierzenie zarządzania infrastrukturą działającej w modelu kognitywnym AI przynosi cały szereg korzyści. na e-Seminarium zaprezentują je fachowcy z IBM, pokazując najnowsze rozwiązania w tym obszarze. Pokazane zostaną IBM Storwize V5000E – są to rozwiązania klasy podstawowej zaprojektowane tak, by zapewniały funkcje korporacyjne, zachowując przy tym ekonomiczność i wydajność. Bazują na oprogramowaniu IBM Spectrum Virtualize, a dzięki wdrożeniu wielu rozmaitych usług mogą przyczynić się do obniżenia kosztów kapitałowych i operacyjnych przechowywania danych, a także ich szybszego przetwarzania. Rozwiązanie IBM Storwize V5100 jest zoptymalizowane pod kątem technologii NVMe i obsługuje protokół NVMe over Fabrics, zapewniając maksymalną wydajność całej pamięci masowej. Napędy flash NVMe przyspieszają przetwarzanie obciążeń i skracają opóźnienia, zwiększając sprawność aplikacji i produktywność organizacji. Inteligentne przenoszenie danych na tańszy poziom pamięci masowej pozwala na ograniczenie kosztów nawet o 50 procent


Na tym nie koniec - IBM Storage Insights to innowacja, która zapewnia doskonałą widoczność całego środowiska skomplikowanych infrastruktur pamięci masowych, ułatwiając zarządzanie nimi i podejmowanie korzystnych finansowo decyzji. Ponadto jako usługa działająca w chmurze przyspiesza wdrożenia i administrowanie pamięcią masową, a przy tym optymalizuje jej środowisko. Ponadto pomaga automatyzować proces udzielania wsparcia w celu szybszego rozwiązywania problemów. Zaprezentujemy również, jak prezentują się nowoczesne systemy kopii zapasowych dla środowisk klasycznych i wirtualnych oraz w jaki sposób odbywa się w pełni automatyczne, efektywne zarządzanie nimi za pomocą IBM Copy Data Management. Rozwiązanie to można szybko wdrożyć jako maszynę wirtualną bez agentów — i w krótkim czasie zacząć odnosić korzyści z tego wdrożenia. Całą infrastrukturę można uruchomić w czasie rzędu minut — w sposób zautomatyzowany, według harmonogramu, albo na żądanie, za naciśnięciem przycisku. Copy Data Management udostępnia kopie konsumentom danych zawsze i wszędzie, gdy ich potrzebują, bez niepotrzebnego duplikowania danych lub pozostawiania nieużywanych kopii w kosztownej pamięci masowej. Kataloguje kopie danych z chmury lokalnej i hybrydowej oraz zewnętrznej infrastruktury chmurowej, identyfikuje duplikaty i porównuje żądania kopiowania z istniejącymi kopiami, a konsumenci danych mogą za pomocą samoobsługowego portalu tworzyć potrzebne kopie.

Nie trzeba obawiać się kosztów! IBM IGF powstało po to, aby Ci pomóc - oferuje doskonałe usługi finansowe, które pozwalają szybciej uzyskać korzyści z zakupionych technologii i odnosić sukcesy biznesowe. Obejmuje to finansowanie zakupów, w tym indywidualne dopasowanie płatności do klienta, dzięki czemu zawsze zmieścisz się w ustalonym budżecie.

e-Seminarium, na którym musisz być!

Webinar będzie poświęcony wszystkim wspomnianym wyżej tematom. Zostaną one wyczerpująco omówione, co pozwoli Ci na przekonanie się, w jaki sposób wykorzystasz ich możliwości. Jest to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie.

e-Seminarium odbędzie się 9 sierpnia o godzinie 10.

Zarejestruj się już dzisiaj! Zapraszamy.