Jak wygrać walkę z zaawansowanymi zagrożeniami?

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Redakcja Computerworld wraz z Intel Security serdecznie zaprasza na eSeminarium "Jak wygrac walkę z zaawansowanymi zagrożeniami?", które odbędzie się 22 marca 2016 o godzinie 10.00.

Do zaawansowanych ataków powoli zaczynamy się przyzwyczajać, jednak często wciąż brakuje nam narzędzi by z nimi skutecznie walczyć i być jednocześnie pewnym, że nic nie umyka naszej uwadze. Systemy bezpieczeństwa jakie znamy działają bardzo dobrze w pojedynkę, jednak mimo wszystko czasem ich działanie staje się nie wystarczające bez skutecznych mechanizmów integracji i strategicznego podejścia do bezpieczeństwa. Firmy bardzo często skupiają się tylko i wyłącznie na fazie ochrony przed zagrożeniami, jednak dziś coraz większą wagę należy również przykładać zarówno do wykrywania zagrożeń, które już do nas przeniknęły jak i do naprawiania skutków ich obecności. Firma Intel Security stale rozwija swoje narzędzia, które zarówno są liderami w swoich kategoriach jak i tworzą spójny system bezpieczeństwa oparty o trzy filary: Protect, Detect, Correct. Dzięki temu rozwiązania są w stanie wspierać specjalistów bezpieczeństwa na każdym etapie cyklu życia zagrożenia w danej organizacji i minimalizować ryzyko wystąpienia przykrych konsekwencji najbardziej zaawansowanych ataków ukierunkowanych.

Celem prezentacji będzie przekazanie nowej strategii bezpieczeństwa firmy Intel Security oraz przekazanie jak nasze produkty mogą pomóc naszym Klientom skuteczniej chronić się przez dzisiejszymi zagrożeniami.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!