Jakie obowiązki przewiduje ustawa o KSC oraz jak je skutecznie i terminowo wdrożyć?

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., Infradata Polska Sp. z o.o. oraz SOC24 Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Już wkrótce polskie przedsiębiorstwa i instytucje, które zostaną uznane za tzw. „operatora usług kluczowych”, będą musiały dostosować się do surowych wymogów ustawy o Krajowym Systemie Bezpieczeństwa. W okresie sześciu miesięcy od daty otrzymania stosownego powiadomienia, firmy powinny wdrożyć wymagane zmiany m.in. w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w systemie informatycznym, analizy ryzyka, opracowania dokumentacji dotyczącej cyberbezpieczeństwa.

    • Czy jesteśmy gotowi na spełnienie wymagań wynikających z ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa?
    • Czy Operatorzy Usług Kluczowych dysponują odpowiednimi zespołami, od których zależy skuteczność i efektywność działań?

Podczas e-Seminarium odpowiemy na wiele pytań związanych z wdrożeniem ustawy KSC m.in:

    • Co należy zapewnić w ramach organizacji, aby poprawnie dostosować się do wymogów ustawy?
    • W jakim zakresie wyspecjalizowane firmy zewnętrzne mogą pomóc operatorom usług kluczowych?
    • Jak skutecznie i w terminach założonych przez ustawę wdrożyć jej dyrektywy?

W trakcie seminarium do dyspozycji uczestników będzie interaktywny chat, za pośrednictwem którego będzie można zadać prowadzącemu pytania.

Zapraszamy 25 września (środa), godzina 10.00!